K - 1 Amateur European Championship


Paskelbė admin, 2017-04-21

2017 m. balandžio 22 – 23 d., Vilniuje, ,,Vilniaus lengvosios atletikos manieže“ įvyko ,,Europos K – 1 mėgėjų čempionatas, į kurį atvyko geriausi sportininkai iš Armėnijos, Latvijos, Baltarusijos, Moldovos, Rusijos, Rumunijos, Armėnijos, Estijos ir Lietuvos. Šis čempionatas truko tris dienas. Pirmąją dieną įvairaus amžiaus ir įvairių svorių kategorijų  sportininkai varžėsi, dėl patekimo į finalą. Antrąją finalinę čempionato dieną, išlikę geriausi ir stipriausi kovinės sporto šakos sportininkai dvikovėse kovose kovojo, dėl Europos K - 1 mėgėjų čempiono vardo.

Sporto klubą ,,Dainralfas“ atstovavo aštuoni kovotojai, kurie išėję į finalą parodė savo gerą techniką smūgiuodami tiksliais smūgiais priešininkams.

Evelina Puidaitė varžovę Mildą Kopytovaitę jau pirmame raunde rėmė prie ringo virvių, smūgiavo iš rankų į veidą, atliko kelis suktus smūgius priešininkei ir  jau trečiame raunde Evelina džiaugėsi I vietos pergale.

Žygimantas Linauskas  savo varžovą  Povilą Saroką, svorio kategorijoje 60 kg., pasitiko smūgiais, kurie parklupdė priešininką ir savo varžovą du kartus pasiuntė į nakdauną ir pirmajame raunde Žygimantas šventė I vietos pergalę.

Mantas Kondratavičius prieš  Moldovos priešininką Damian Zoporojan, taip pat kovėsi neilgai ir jau pirmajame raunde aptalžė Damianą stipriais smūgiais ir techniniu nokautu užbaigęs kovą Mantas  džiaugėsi I vietos pergale.

Vytautas Sadauskas su varžovu Jan Naus ištvermingai matavosi jėgas visus tris raundus, pirmame ir antrame raunde jėgos buvo apylygės, o trečiojo raundo smūgių lavina buvo Vytauto naudai, tačiau teisėjų sprendimu pergalė buvo atiduota Jan Naus ir Vytautas iškovojo II vietą.

Taip pat Dovydas Rimkus prieš priešininką Vadim Glavan iš Moldavijos kovojo atkakliai, tačiau teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta Vadimui ir Dovydas džiaugėsi II – ąja vieta.

Adas Ribakovas pralaimėjo Raimondui Avlasevičiui jau pirmame raunde ir iškovojo II vietą.

Na, o prizines vietas laimėjo Karolis Buslys ir Airidas Mikalauskas.

Sveikiname dalyvavusius sportininkus, kurie atstovavo Lietuvos komandą, kuri užėmė Komandinę pirmą vietą. Dėkojame už gražias ir ištvermingas kovas bei linkime aukščiausių rezultatų sporte.

Kitos naujienos


Paskelbė admin, 2019-06-13
Paskelbė admin, 2019-05-02
Paskelbė admin, 2019-05-02