,,KING OF THE CAGE" Atrankinis turnyras


Paskelbė admin, 2017-03-06

2017 m. kovo 05  d. (sekmadienį), KTU chemijos salėje, 16 val. įvyko  atrankinis ,,KING OF THE CAGE“ turnyras, kuriame aštuoni sporto klubo ,,Dainralfas“ sportininkai atkakliai kovojo, dėl pergalingų kovų.

Turnyro pirmoje kovoje pirštines surėmė  Žygimantas Linauskas su Edvinu Bubeliu, kurių jėgos buvo tolygios ir kova paskelbta lygiosiomis. Antroji kova baigėsi taip pat lygiosiomis:  Airidas Mikalauskas (S. K. ,,Dainralfas“) prieš varžovą Mikolą Korsakovą  (S. K. ,,Fighter house“). Trečioje kovoje jėgas matavo vilnietis Erikas Golubovskis (S. K. ,,Rings“) ir kaunietis Mindaugas Vaišnora (S. K. ,,Dainralfas“), šioje kovoje pergalę šventė Erikas, kurio smūgiai buvo taiklesni. Ir štai pirmoji ,,KING OF THE CAGE“ turnyro pergalė, kur jau pirmame raunde triumfavo ,,Dainralfas“ sportininkas Dovydas Rimkus techniniu nokautu parklupdęs sporto klubo ,,Gladiator gym“ kovotoją Stepą Pudinską. Edgarui Banikoniui nepavyko išsilaisvinti iš varžovo Raimondo Krilavičiaus gniaužtų ir pergalė paskelbta Raimondo naudai. Graži kova buvo Karolio Buslio, kuris ilgai narve neužsibuvo ir trikampiu smaugimo veiksmu laimėjo kovą prieš stiprų kovotoją Ovidijų Bartusevičių iš sporto klubo ,,Naglis“. Ir štai dar viena Dainiaus Daukšo auklėtinio Deivido Kaklausko pergalė, kuris techniniu nokautu laimėjo kovą prieš kovotoją Mantvydą Antanavičių. Na ir paskutinė vakaro kova, kaip užbaigiamoji buvo pagal MMA taisykles 3 raundai po 5 minutes. Kova reikalavo itin daug ištvermės, joje kovojo Vytautas Sadauskas (S. K. ,,Dainralfas“) ir Vitold Jagelo (S. K. ,,Rings“), abu kovotojai smūgiavo vienas kitam neleisdami atsikvėpti ir nutolti vienas nuo kito. Visuose trijuose raunduose palaikymas vis augo, visi žiūrovai sirgo, tačiau lygiosiomis kova nesibaigė, pergalė atiteko vilniečiui Vitoldui Jagelui.

 

Sveikiname sportininkus, kurie dalyvavo ir turėjo galimybę išmėginti savo jėgas šiame ,,KING OF THE CAGE“ atrankiniame turnyre, prieš pirmąjį kartą Lietuvos istorijoje vyksiantį turnyrą ,,MMA KING OF THE CAGE Lietuva - Amerika“. Tai turnyras, kuris šių metų balandžio 08 dieną taps istorija Lietuvoje.  Kviečiame visus ateiti ir palaikyti!

Kitos naujienos


Paskelbė admin, 2019-06-13
Paskelbė admin, 2019-05-02
Paskelbė admin, 2019-05-02