,,KING OF THE CAGE BALTIC TOUR"


Paskelbė admin, 2017-04-10

             2017 m. balandžio 08 d., Kauno sporto halėje, įvyko pirmą kartą Lietuvos istorijoje Tarptautinis turnyras ,,KING OF THE CAGE BALTIC TOUR“, kurio organizatorius buvo sporto klubo ,,Dainralfas“  prezidentas Dainius Daukšas ir sporto klubo ,,Naglis gym“ treneris Jordanas Poškaitis.

           Šie du energingi ir entuziastingi organizatoriai surengė turnyrą, kuris tapo istorija Lietuvoje. Šis turnyras, legendinėje Kauno sporto halėje sukvietė gausią minią žiūrovų, kurie neabejingi mišriųjų kovos menų sporto šakai.

          Turnyre vyko 12 kovų, kuriose lietuviams buvo ką veikti. Svečiai iš Rumunijos, Moldavijos, Uzbekistano, Armėnijos, Rusijos ir Amerikos buvo stiprūs varžovai mūsiškiams.  

         Sporto klubo ,,Dainralfas“ sportininkai buvo itin ištvermingi ir kovojo iki paskutinio atokvėpio.

        Štai Mindaugas Vaišnora, prieš varžovą iš Moldavijos, 5 minučių raunde kovojo itin atkakliai, rėmė varžovą prie narvo grotų, tačiau antrame raunde,  skausmingo laužimo veiksmu pergalę atidavė varžovui.

         Edgaro Banikonio pasitikėjimas savimi veržte veržėsi per kraštus, jis tik išėjęs į narvą vedė kovą, smūgiavo priešininkui, pargriovė Mantą Žukauską į parterį, laužė ranką, atlikinėjo smaugimo veiksmus, tačiau neilgai, priešininkas nepasidavė ir poziciją pakeitė, Edgaras buvo spaudžiamas, tačiau taip pat neilgai, jie vienas kitą vartė iki antro raundo, kuriame išaiškėjo, kad pranašesnis buvo Mantas.

         Evelina Puidaitė tikra šaunuolė. Netempė laiko ir stipriais smūgiais susmūgiavus varžovei Verai Julietai iš Moldavijos kovą baigė jau 39 sekundėje. Smūgis moldavei į pilvą buvo lemtingas ir kova buvo baigta Evelinos pergale.

          Vytautas Sadauskas ko gero vienas ištvermingiausių vakaro kovotojų, kuris 5 raundus po 5 minutes atsilaikė priešininkui iš Amerikos Juan Archuletai. Kaip žinoma Juan Archuleta yra Pasaulio čempionas ir trijų diržų savininkas,  tačiau kaip sakė pats Juanas, jam prieš Vytautą buvo ką veikti. Kova baigėsi lietuvio pralaimėjimu, tačiau garbė Vytautui tikrai išliko. Ne kiekvienas atsilaikytų prieš tokį stiprų varžovą. Pagarba Vytautui Sadauskui.

         Na ir paskutinė vakaro kova buvo Karolio Buslio ir Shad Smith (Amerika). Pirmame raunde Karolis pasirodė puikiai, jo technika, energija, smūgiai kojomis ir rankomis, rankos laužimas patiko visai publikai, tačiau amerikiečio kojos lietuvio sprandą apsivijo staiga ir jau antrame raunde Karolis buvo priverstas pasiduoti.

        Turnyrą atidarė riterių klubas ,,LDK varčiai“, o visą renginį puošė merginų šokių grupė ,,Flash Dance“ ir ,,Tabu“ naktinio klubo ,,Go Go“ šokėjos.

          Sportininkams – kovotojams vien tik padėkoti ir palinkėti sėkmės neužtenka, todėl linkime atkakliai treniruotis ir tobulėti kovinio sporto šakoje.

Kitos naujienos