,,King of the cage Baltic Tour" turnyras


Paskelbė admin, 2017-02-27

Į pirmąkart Lietuvoje MMA rengiamas kovas narve stos ir Amerikos garsenybės

Aistras keliančių mišrių kovų narve gerbėjai šį reginį netrukus išvys ir Lietuvoje. Kauno legendinėje sporto halėje  pirmą kartą šalies  istorijoje balandžio 8 dieną, šeštadienį, įvyks MMA (mišrios kovos narve) „King of the Cage Baltic Tour“ turnyras, kuriame susikaus stipriausi kovotojai iš Lietuvos, Amerikos, Armėnijos, Ukrainos, Gruzijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Čekijos.

Turnyro organizatorių teigimu, kovos narve labai populiarios Amerikoje, tačiau jomis jaučiamas didelis susidomėjimas ir Lietuvoje. Ir ne tik tarp tų žmonių, kurie mėgsta stebėti kovas per televiziją.

Mūsų ir aplinkinėse šalyse yra daugybė stiprių kovotojų, kurie galėtų varžytis narve, tačiau apie juos ne tik Lietuvoje, Europoje, bet ir Amerikoje mažai kas  žino.

Šis turnyras kovotojams tarsi vartai į Jungtinėse Amerikos Valstijose vyksiančias kovas, kurias stebi tūkstančiai žiūrovų arenose ir milijonai televizijos ekranuose.

Į pirmąkart Lietuvoje rengiamą turnyrą atvyks kelios renginį filmuosiančios Amerikos televizijos, „King of the Cage“ federacijos prezidentas Terry Neil Trebilcock, kuris glaudžiai bendradarbiauja su UFC - mišrių kovų organizacija Amerikoje.

Prezidentas minėjo, kad jam bus įdomu pamatyti Lietuvos kovotojus, kuriuos galėtų pakviesti kovoti ir Amerikos mišrių kovų turnyruose.

Šiame turnyre dalyvaus Amerikos kovotojai tokie kaip Mark Antony Lopez,      Juan Archuleta, Joe Stevenson, Shad Smith.

Turnyrą taip pat atvyks stebėti MMA atstovai iš Amerikos, Armėnijos, Gruzijos, Lenkijos, Vokietijos ir Čekijos.   

Lietuvai atstovaus stipriausi sportininkai: boksininkai, imtynininkai, Rytų kovos menų atstovai. Tarp jų išvysime Tomą Pakutinską, Vytautą Sadauską, Karolį Buslį ir kiti gerai žinomi Lietuvos kovotojai.

Daugiau informacijos rasite www.kotc.lt ir www.dainralfas.lt

Kitos naujienos


Paskelbė admin, 2019-06-13
Paskelbė admin, 2019-05-02
Paskelbė admin, 2019-05-02