Tarptautinis bushido ,,SWAT`57" turnyras


Paskelbė admin, 2016-02-21

Šeštadienį (2016 02 20) į renginių ir pramogų oazę ,,Crystal club“ Kaune, sporto klubas ,,Dainralfas“ ir bushido federacija, visus kovinių menų gerbėjus, kvietė  į Tarptautinį bushido ,,SWAT`57“ turnyrą. Žiūrovai išvydo 12 – ika kovų, tarp kurių dvi – tarptautinės. Ringe kumščiavosi ir merginos.                                         Tai buvo puikus vakaras mūsų sporto klubo „Dainralfas“ sportininkams, kurie turėjo net devynias kovas iš dvylikos per visą vakarą.  Na, o vakaro desertu tapo dailiosios lyties atstovių dvikova.

Kovų sąrašas:

64 kg Dovydas Rimkus („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Simą Lukšį („Gladiator gym“, Marijampolė)

Jau pirmajame raunde pradėtas skaičiuoti nokdaunas. Į nemalonią situaciją pateko svečias iš Marijampolės. Dovydas atliko keletą puikių smūgių ir netrukus kova buvo baigta. Aiškia persvara nugalėjo raudonasis ringo kampas – Dovydas Rimkus, kuris sau pasidovanojo puikiausią dovaną. Kaunietis šeštadienį šventė gimtadienį.

 

+91 kg Tadas Steponkus („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Airidą Luščiką („Gladiator gym“, Marijampolė)

Dar viena kova Kaunas prieš Marijampolę. Jau pirmajame raunde netrūko aistrų.

Kaunietis patiesė marijampolietį stipriu tiesiu smūgiu į veidą. Pasipylė kraujas.

Prasiveržė pyktis ir besibaigiant pirmajam raundui žiūrovai išvydo pirmąjį ir vienintelį vakaro nokautą. Airidas atsistojo, tačiau svirduliavo. Tęsti kovos jis nebegalėjo. Puikus „Dainralfo“ atstovo pasirodymas. Bene įtikimiausia ir gražiausia vakaro pergalė.

 

84 kg Lukas Lapinskas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Dainių Advilonį ​(„Otso gym“, Kaunas)

Pirmajame raunde „Otso gym“ atstovas stengėsi parodyti efektingus veiksmus – smūgiavo koja į veidą sukdamasis. Antrasis raundas buvo kiek ramesnis. O trečiasis panašėjo į lygią kovą: sėkmingai atakavo tai vienas, tai kitas kaunietis. Taškais pergalė skirta Dainiui Adviloniui. Vaikinas džiaugėsi pirmąja savo laimėta kova.

 

70 kg Marką Dubinską („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Tomą Strobeiką („Mustangas“, Trakai)

Pirmasis ir antrasis raundai buvo apylygiai, tačiau trečiajame raunde „Dainralfo gym“ atstovas buvo aktyvesnis ir kovos nugalėtoju paskelbtas Markas Dubinskas.

 

71 kg Adas Ribakovas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Eimantą Viliopą („Saulė fight“, Šiauliai)

Šioje kovoje smūgių netrūko, vaikinai netausojo jėgų ir talžė vienas kitą kiek galėjo. Netrūko ir klastingų smūgių besisukant kumščiu. Abu varžovai stengėsi kiek įmanydami, tačiau teisėjų sprendimu pergalės neiškovojo nei vienas - paskelbtos lygiosios.

 

 

54 kg Gintarė Kaklauskaitė („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Sonatą Stašauskaitę („Mustangas“, Trakai)

Ringe pasirodė dvi dailiosios lyties atstovės. Merginos stojo į beveik penkių minučių mūšį: boksavosi tris raundus po pusantros minutės. Abi merginos buvo nusiteikusios kovingai, tačiau Gintarei šįsyk teko patirti pralaimėjimo skonį. Pergalė atiteko Sonatai.

 

77 kg Adolfas Vaičiūnas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Joną Saroką („Naglis gym“, Kaunas)

Dar viena puiki „Dainralfo gym“ atstovo pergalė. Šįkart – pakankamai greita. Po vieno iš taiklaus ir skaudaus Adolfo smūgio, antrajame raunde į ringą skriejo Jono Saroko trenerio rankšluostis. Paskelbtas techninis nokautas. Į viršų kilo Dainiaus Daukšos auklėtinio rankos.

 

75 kg Mantas Kondratavičius („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš atstovą iš Lenkijos

Mantas nugalėtoju paskelbtas be kovos. Lenkas į Kauną neatvyko dėl problemų su sveikata. M.Kondratavičius šiuo metu ruošiasi kovai „Hero's“ turnyre kovo 19 d. Vilniuje.

 

 

75 kg Deividas Kaklauskas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Karol Lada (Lenkija)

Lenkas dirbo sunkiai, bet tiksliai. Deividas Kaklauskas gražiai atliko keletą suktukų ranka, tačiau jie naudos nedavė. Deividas puikiai atsilaikė visą trukusi kovos laiką, tačiau to nepakako, Lenkijos atstovas šventė pergalę.

 

Pertraukėlių metu žiūrovų akis džiugino žavingosios „Bushido Angels“ ringo merginos, pirmosios bei vienintelės Lietuvoje akrobatinės jogos profesionalų „AcroYoga Lt“ bei trikingo asociacijos „Ekstremalūs kovos menai“ pasirodymai.

 

„AcroYoga Lt“ – tai socialinis sportas, skirtas vystyti giliuosius raumenis, ugdyti pasitikėjimą, nuojautą ir kūno motorikos suvokimą. Vyrai šį sportą mėgsta dėl didelio iššūkio, galimybės sportuoti su savo širdies dama ir vis vien turėti rimtą treniruotę. Moterys mėgsta šį sportą dėl elegancijos, kūno gracijos vystymo, lankstumo didinimo ir galimybės sportuoti su savo džentelmenu.

 

Kitos naujienos


Paskelbė admin, 2019-06-13
Paskelbė admin, 2019-05-02
Paskelbė admin, 2019-05-02