Tarptautinis bushido ,,SWAT`66" turnyras

Paskelbė admin, 2016-10-15

2016 m. spalio 14 d. (penktadienį), ,,COMBO“ klube įvyko sporto klubo ,,Dainralfas“, Dainiaus Daukšo organizuotas Tarptautinis bushido turnyras ,,SWAT`66“ Lietuva prieš Armėniją. Į turnyrą atvyko svečiai iš Armėnijos, kurie grožėjosi mūsų gimtuoju miestu, aplankė lankytinas vietas, na, o atvykę į ,,COMBO“ klubą, kur vyko turnyras, garbingai kovėsi su savo priešininkais – lietuviais.

Šiame  turnyre dalyvavo net šeši sporto klubai iš įvairių Lietuvos miestų, kurie buvo stiprūs varžovai armėnams. Iš sporto klubo ,,Dainralfas“ kovojo dvi kovotojos – merginos ir šeši kovotojai, iš kurių keturiose kovose kovojo prieš svečius iš Armėnijos.

Turnyro rezultatai:

Dovydas Rimkus prieš Darek Volodkevič taškais nugalėjo priešininką iš Armėnijos 2 : 1.

Žygimantas Linauskas prieš Thomas Mkrtchyan, kuris užlaužė ranką Ž. Linauskui, kovą laimėjo.

Vytautas Sadauskas kovoje  su Bartlomej Markovski jėgas matavo iki paskutinio raundo talžydami vienas kitą taikliais ir stipriais smūgiais, o raundo pabaigoj teisėjas paskelbė lygiąsias.

Karolis Buslys vos įpusėjus antrai raundo minutei (1:20) užlaužė savo priešininkui Garnik Harutyunyan ranką ir kovą laimėjo.

Deividas Kaklauskas kovoje su Mantu Stankiu įnirtingai smūgiavosi, tačiau Deividui kiek atsipalaidavus varžovas kovą laimėjo.

Mindaugas Vaišnora savo priešininką Erviną Fokiną apdovanojo pralaimėjimu ir pats pasiėmė pergalę.

Vestina Bagdonaitė kovoje su Gineta Bagočiūnaite ilgai nesikumščiavo, jau antros minutės viduryje (1:20), užlaužė varžovei ranką ir kovą laimėjo.

Evelina Puidaitė šiek tiek nusileido kovotojai Ernestai Kareckaitei ir pralaimėjo.

Visais dalyvavusiais kovotojais didžiuojamės ir linkime atkaklumo bei ištvermės !!